znaczacy > sci.* > sci.psychologia

Miriam (27.05.2014, 02:28)
....czytałem posty emigrantów i wychodzi...straszny obraz polaka zagranicą, w każdym kraju, dużo powtórzeń w postach o tej lumpiarni z polski, tak więc skopiowałem jeden dość optymalny.

- Brak wychowania - wścibstwo, ograniczenie umysłowe, brak szacunku dladrugiego człowieka, gwałcenie wolności osobistej drugiego człowieka, krętactwo, matactwo, szyderstwo, itp. itd...jeszcze długo by tak wymieniać - zeszliście na psy!
- Pracowalam w Caritasie we Wloszech przez pewien czas podajac do stolu dlaimigrantow z calego swiata. Tylko Polacy byli pijani, brudni, arroganccy, chamowaci. Z innych krajow umieli okazac wdziecznosc i zachowac sie przy stole.

Oczywiście, że Polacy to prostacy, chamy, ciemnota i fanatycy religijni.. I jeszcze wiele paskudnych rzeczy kryje sie pod nazwą Polak. Żal...
- Polacy to prostaki ... i koniec. Po prostactwie właśnie (i polskiej mordzie ) można poznać nas wszędzie na świecie ...

Po długim pobycie za granicą, wiem co mówią o Polakach poza Polską.

Ciemnota, ciasne poglądy, wpierniczanie się w życie obcych ludzi, zawiść, zazdrość, mściwość, fanatyzm religijny godny talibów, ograniczanie wolności osobistej drugiego człowieka, pogarda dla kobiet,fikcyjne prawa, np. do aborcji w przypadku gwałtu, czy choroby, dyktowanie innym "jak mają żyć", obłuda, fałsz, i zwykłe, tępe chamstwo. Ten kraj to dzicz, Iran Europy. Polscy politycy to żenujące błazny, których wyczyny już nieraz przynosiły nam wstyd na arenie międzynarodowej. Pijany Kwaśniewski, warchoł Lepper, nachlany Oleksy, wyczynyLigi Polskich Rodzin w Europarlamencie, typu śpiewanie Roty i łażenie po stołach, żeby powiesić krzyż. Cyrki. Zmarły prezydent Kaczyński podał do sądu starego dziadka, który go podobno obraził, a gdy jego żonę pan Rydzyk wyzwał od czarownic, to nawet dziobem nie kłapnął. I do tej pory o. dyrektor nie przeprosił, mimo, że pierwsza dama nie żyje i wypadałoby to zrobić dla czystej przyzwoitości. Ale tutaj już tak jest, wszystko tylko na pokaz, pompa i patriotyczna blaga podszyte kłamstwem. WELCOME TO POLAND. Ktoś kto się urodził w gównie i siedzi w nim przez całe życie, nie czuje że wokoło śmierdzi. Trzeba wyjść z gówna by poczuć smród. A jak już zobaczyszw czym siedziałeś, to nie chcesz do tego wracać. Dlatego tak wielu ludzi, którzy wyjechali na zachód, nie chce wracać do Polski.

W Polsce są duże kontrasty. 20% to elita, ktorej nie musimy sie wstydzić nigdzie w świecie. Ale 80% to buractwo nie znające jezykow obcych, nie umiejące się zachować.. Podam przykład. Niemcy, sauna: wchodzę, a tam dwoch facetów w kapielówkach! ociekających! bez ręczników! Od razu wiedzialem: buractwo z Polski. Czy naprawdę jeden z drugim burakiem nie wie, że do sauny wchodzi się z ręcznikiem?? że ręcznik kladzie się nie tylko pod tylek, ale wzdluz ciała - tak by i siedziec na reczniku, i żeby stopy byly na tym samym reczniku? by woda i pot kapaly w recznik. by ktos po nas nie siedział w mazi z potu??
- A ja zabierając głos w tej dyskusji stwierdzę tak: Wśród przedstawicieli młodego pokolenia Polaków króluje (niestety) brak kultury tej codziennej, młodzież nie potrafi poprawnie po polsku pisać i wyrażać się,I do tego dochodzi niesamowity (jak dla mnie ) tupet .
Miriam (27.05.2014, 03:08)
A widzicie, jak kiedyś pisałem, nie ma takiego buractwa w całej europie, to jest fenomen na skale światową, to zdenenerowane buractwo syczące ciągle z nienawiści, fanatyzm od katolicyzmu jak w Iranie u Ajatolachów, ciągłe narzucanie innym bredni chorych z wychodka katolickiego. System totalitarny jakim jest kościół degeneruje, a kościół jest to instytucja całkowicie niemoralna, bo narzucać komuś swoją wole to niemoralność i tym samym jak buractwo wchodziło z buciorami nasalony za komuny, to teraz z ryjem i buciorami pcha się każdemu do majtek, bo nie rozumie co to prywatność, aby narzucać swoją ciemną zakłamaną propagande. Cieszy mnie ten post bo świadczy, że na tyle jestem wolny duchowo że nie musze wyjeżdzać aby widzieć smród tegochorego paranoicznego łajna podpuszczane przez kler.
Ikselka (27.05.2014, 12:49)
Dnia Mon, 26 May 2014 18:08:05 -0700 (PDT), Miriam napisal(a):

> Cieszy mnie ten post bo swiadczy, ze na tyle jestem wolny duchowo ze nie musze wyjezdzac aby widziec smród tego chorego paranoicznego lajna podpuszczane przez kler.


A ja nie wiem juz, czy mam sie smiac z ciebie, czy nad toba plakac po
prostu.
Miriam (27.05.2014, 13:32)
Ikselka
Idąc do skrajnej patologii jaką jest kościół uważałaś że społeczeństwo nabędzie "wartości" czy zdziczeje z nienawiści.? Każdy system totalitarny nihilizuje wartości i jak komuna degenerowała ludzi w sensie zachowania indywidualnego, to masz powtórkę, od ideologii prymitywnej kleru.
A z zachodu, bo daje dystans, to lepiej widać, bo tam kościec wartości to prawa człowieka czyli ludzie są etyczni w zachowaniu bo mają doczynienia nawzajem z drugim człowiekiem, a tu człowieka i jego prawa się neguje na rzecz dogmatów prymitywnych, tym samy ludzie na innych ludzi patrzą jak na śmiecia zawsze mniej wartościowego i można tylko nim pogardzać jako człowiekiem.
Ikselka (27.05.2014, 15:48)
Dnia Tue, 27 May 2014 04:32:51 -0700 (PDT), Miriam napisal(a):

> A z zachodu, bo daje dystans, to lepiej widac, bo tam kosciec wartosci to prawa czlowieka czyli ludzie sa etyczni w zachowaniu bo maja doczynienia nawzajem z drugim czlowiekiem,


Jakbym slyszala pewna porabana babe, co z hukiem wrócila po 20 latach z USA
i na Polsce, "tym podlym kraju", psy wieszala nawet przez psujacy sie zamek
w drzwiach - i tak juz do konca zycia.
Nawet córka od niej uciekla, taki nieudacznik z tej baby byl, taki oderwany
od realiów typ, tkwiazy w zlosci i pretensjach o swe nieudacznictwo do
POlski, bo tak sobie umiejscowila te swoje frustracje, choc to Ameryka ja
kopnela w zadek, a Polska przyjela jak swoja.
Ikselka (27.05.2014, 15:54)
Dnia Tue, 27 May 2014 15:48:07 +0200, Ikselka napisal(a):

> Dnia Tue, 27 May 2014 04:32:51 -0700 (PDT), Miriam napisal(a):
> Jakbym slyszala pewna porabana babe, co z hukiem wrócila po 20 latach z USA
> i na Polsce, "tym podlym kraju", psy wieszala nawet przez psujacy sie zamek
> w drzwiach - i tak juz do konca zycia.
> Nawet córka od niej uciekla, taki nieudacznik z tej baby byl, taki oderwany
> od realiów typ, tkwiazy w zlosci i pretensjach o swe nieudacznictwo do
> POlski,


Nie "POlski" - oczywiscie Polski, tej co ja wyksztalcila, wykarmila,
wyciagnela z bagna spolecznego. Polski, o która walczyl krwawo jej ojciec i
za która o malo w meczarniach nie zginal w piwnicach slawetnej pinczowskiej
cytadeli.

> bo tak sobie umiejscowila te swoje frustracje, choc to Ameryka ja
> kopnela w zadek, a Polska przyjela jak swoja.


Tak.
Miriam (27.05.2014, 16:18)
Ikselka
No niestety polacy zachowują się strasznie w stosunku do innych nacji wkażdym kraju zachodnim i to jest non stop pisane, że wstyd niesamowityrobią. A to nie jest indywidualna cecha charakteru, tylko charakter zbiorowy formowany przez ideologie i my w polsce jesteśmy poddani , za komuny- potworny upadły zachód- w rzeczywistości tu było hujowo. A teraz przez kler: cywilizacja zła- w rzeczywistości tu jest straszny fanatyzmi zacietrzewienie ideologią, a tam wartości. Wielki brat tak ma, że jego władza w propagandzie jest kul, a inni są be, rzeczywistość pokazuje odwrotność.
Ikselka (27.05.2014, 16:33)
Dnia Tue, 27 May 2014 07:18:05 -0700 (PDT), Miriam napisal(a):

> No niestety polacy zachowuja sie strasznie w stosunku do innych nacji w kazdym kraju zachodnim i to jest non stop pisane, ze wstyd niesamowity robia. A to nie jest indywidualna cecha charakteru, tylko charakter zbiorowy


Durnys jak but. Polacy wszedzie ciezko pracuja i godnie zyja, to, o czym
piszesz, to wyjatki.
Juz ja wiem, jak sie zachowuja np Niemcy w Polsce - s..ja pod stól, jedza
jak swinie i sa chamscy jak malo kto.
Miriam (27.05.2014, 16:44)
Ikselka
Nie polacy piją i rozrabiają, a jak przepiją to drą mordy jaki ten zachód zły. Te wszystkie żale że pojechali i wrócili z niczym przez zły zachód, przecież nie powie że po burdelach latał i przetracił itd.
Ikselka (27.05.2014, 18:01)
Dnia Tue, 27 May 2014 07:44:46 -0700 (PDT), Miriam napisal(a):

> Ikselka
> Nie polacy pija i rozrabiaja, a jak przepija to dra mordy jaki ten zachód zly. Te wszystkie zale ze pojechali i wrócili z niczym przez zly zachód, przeciez nie powie ze po burdelach latal i przetracil itd.


To juz wiem, jakie ty masz srodowisko :->
Miriam (27.05.2014, 19:00)
Ikselka
To katolicy, obłuda, niedojrzałość, fanatyzm i zawsze wszyscy inni winni.
Ty to samo z Chironem prezentujesz.
Podobne wątki